Наші послуги

Підбір укупорювальних засобів

Ми завжди тримаємо руку на пульсі та досліджуємо новинки й тенденції розвитку на ринку пакування, вивчаємо новітні матеріали та технології, які застосовуються при виробництві пластикової упаковки. Ми переконані, що пакування повинне допомагати продавати Ваш продукт. Саме тому на першому місці будуть функціональність, ефективна ціна, ергономічність. Наш власний досвід та міцні партнерські стосунки з постачальниками укупорювальних засобів дозволяють оптимізувати підбір необхідного Вам пакування, отримати розгорнуту консультацію та зразки для тестування нашої упаковки з Вашим продуктом.

1-19
1-21
1-20
95322

Розробка персонального дизайну

Якщо Ви хочете відрізнятись від своїх конкурентів, то ми можемо запропонувати для Вас розробку дизайну «під ключ». Згідно Ваших побажань, спочатку разом промалюємо ескізи пакувального рішення, наш конструктор розробить 3D-модель виробу, роздрукуємо прототип на 3D-принтері. Ви отримаєте не тільки візуалізацію, а й прототип виробу, який згодом буде відтворено майже на 100%. Після затвердження робочого прототипу, наш конструктор за підтримки фахівців власної інструментальної дільниці розробить модель прес-форми. В залежності від складності форми та завантаження нашого виробництва, терміни виготовлення форми можуть бути від 25 до 90 діб.
До речі, не варто забувати, що Ви можете замовити власне брендоване пакування. Наявність Лого на пакуванні підкреслить силу Вашого бренду та унікальність Вашого товару, захистить від підробки.

1-12
1-13
1-14
1-15

Підбір кольору

Якщо Ви хочете додати яскравості та пофарбувати елементи пакування у різні кольори, то наші фахівці допоможуть Вам у цій нелегкій справі. Ми підберемо колір для виготовлення продукції власного виробництва або укупорювальних засобів, які імпортуємо. Фарбування виробів за Вашим побажанням – це вже відпрацьований роками сервіс. Вам не треба нічого вигадувати чи проходити весь складний та коштовний шлях самотужки. Все, що від Вас буде необхідно – це розуміння (або зразок) того кольору, який Ви обрали для реалізації своєї ідеї. Ну і, звичайно, трошки терпіння, якщо такого кольору ще немає у нас чи у наших партнерів.
У нашому арсеналі можна знайти широкий вибір стандартних кольорів, перламутрові барвники, кольори з металевим відливом. Маємо великий досвід втілення різноманітних рішень з прозорими кольорами на поліпропіленових виробах.

2-21
462
634
7-35s