Кар'єра

Хочете долучитися до нашої команди?

ПРИЄДНУЙТЕСЬ! БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ САМЕ ВАС!

Приватне підприємство “Комбінат мінеральних в’яжучих» є провідним виробником пластикового пакування, а також імпортером №1 в Україні закупорювальних засобів для косметики, побутової хімії, автохімії, автомобільної косметики, агрохімії, фармацевтики, продуктів харчування та ін.  Ми – це поєднання високих стандартів  та сучасних технологій у виробництві пакувальної тари.

Ми є стабільною компанією з більш ніж 10-річним досвідом, великими амбіціями та постійним бажанням розвиватися. Наш багатий досвід, висока якість та широкий асортимент товарів й наданих послуг, увага до потреб клієнта, а також індивідуальний підхід допомагають стабільно знаходитись як на вітчизняному ринку, так і на міжнародній арені. Створюючи нашу команду, ми обрали професіоналів із великим досвідом, любителів своєї справи, повних ентузіазму та сил для втілення в життя своїх мрій. Саме тому ми завжди в пошуку кваліфікованих фахівців,  які знаються на своїй справі та прагнуть до кар’єрного росту та комфортної співпраці.

Чому саме ПП «КМВ»?

1. Соціальна відповідальність

Ми завжди працевлаштовуємо на чітких і стабільних умовах, відповідно до чинного законодавства України. Компанія забезпечує широкий соціальний пакет:

  • офіційне працевлаштування
  • своєчасна виплата заробітної плати
  • прозора система мотивації та преміальної винагороди
  • оплачувані лікарняні та відпустки
  • забезпечення співробітників спецодягом

2. Сучасні знаряддя праці

Ми пропонуємо новітні технологічні рішення в галузі машин, систем підтримки виробництва та контролю якості. Віримо, що це впливає на безпечність, ефективність та продуктивність роботи співробітників.

3. Комфортні побутові умови

Компанія забезпечує співробітників необхідними засобами індивідуального захисту, організує регулярну хімчистку спецодягу. Крім цього, ми регулярно інвестуємо не тільки у виробниче обладнання, а й у покращення побутових умов.

4. Постійне навчання та розвиток

ПП «КМВ» приділяє велику увагу професійному зростанню і розвитку своїх співробітників. З метою підвищення рівня кваліфікації, компанія проводить внутрішнє навчання персоналу компанії. Співробітники відвідують конференції та виставки, проходять тренінги та відповідну сертифікацію. Ми є сертифікованою компанією аудиторами SGS за стандартом ISO 9001:2015 та працюємо за всіма відповідними стандартами.

5. Дружній колектив

Головними корпоративними цінностями нашого колективу є професіоналізм, командний підхід, цілеспрямованість і відповідальність. Ми — єдина команда, націлена на досягнення загальних цілей. Наші співробітники це ключовий фактор успіху. Наш колектив — це дружні та талановиті професіонали, які завжди готові підтримати та допомогти один одному. Ми дійсно працюємо як одна велика родина.

Якщо Ви хочете бути частиною чогось більшого, приєднуйтесь до нас. У нашій компанії ми створюємо майбутнє разом.

6. У нас цікаво

Життя в компанії не обмежується лише роботою. Ми проводимо тімбілдинг з метою зміцнення команди, підвищення продуктивності, покращення співпраці та створення сприятливого робочого середовища. Це допомогло побудувати сильну та згуртовану команду, яка ефективно працює та досягає спільних цілей.

Кар’єра

Ми готові до співпраці! З радістю надамо зворотний зв’язок!

Зв’яжіться з нами просто зараз, заповнивши форму у розділі Кар’єра або Контакти.

    Поля, позначені зірочкою (*), обов'язкові до заповнення